Společnost

LF je mezinárodní společnost založená v roce 1982 se sídlem v městě Cesena - Itálie, která distribuuje příslušenství a náhradní díly pro profesionální kuchyňské technologie, bary i domácí spotřebiče. Od roku 2018 je LF součástí REPA Holding GmbH.

Díky své široké skladové nabídce produktů, nejmodernějšímu logistickému systému, online prodeji, vysoké úrovni služeb a podpory, může LF rychle splnit potřeby zákazníků a zpracovat a odeslat přijaté objednávky do 14:00 ještě ten samý den.

Nabídka rozdělená na příslušenství a náhradní díly pro oblasti Vaření, Káva & Vending, Chlazení a Domácí spotřebiče obsahuje 6 000 000 položek v databázi, z nichž 63 000 je vždy skladem. Sortiment produktů se neustále rozšiřuje, a to jak z hlediska značek, tak produktových řad.

Logistické centrum o ploše 10 780 metrů čtverečních je vybaveno 8 plně automatizovanými zakladači a je řízeno integrovaným systémem, který umožňuje automatické vyskladňování přijatých objednávek a provádět veškeré aktualizace v reálném čase.

Technická podpora, kterou zajišťují naši odborníci s rozáhlými znalostmi ze světa náhradních dílů, poskytuje specializovanou podporu při výběru správného náhradního dílu pro drtivou většinu zařízení, což umožňuje servisním centrům rychle reagovat na potřeby jejich zákazníků.

Společnost LF, jejíž prodejní síť je tvořena partnerskými distributory, autorizovanými prodejními místy ve většině zemí světa a kancelářemi v Itálii, Velké Británii, České republice, Rusku a Spojených státech, je součástí globální sítě pro stále dokonalejší distribuci náhradních dílů.

LF v číslech

Datum založení 1982
Administrativní plocha 2360 m²
Rozloha sladu 10780 m²
Celková plocha 23000 m²
Základní jmění € 8.280.000
Počet zaměstnanců 205
Počet katalogových položek 63.000
Počet referenčních kódů výrobců 4.000.000
Počet položek v databázi 6.000.000
Cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Používáním těchto služeb souhlasíte s použitím cookies. Info