KÁVA KÁVA

Náhradní díly pro kávovary a kávomlýnky

Přední globální poskytovatel komplexních služeb
NÁŠ SORTIMENT

Co je nového v kávě

Nové položky skladem, rozšíření sortimentu a nové značky
Věděli jste?

The REPA For Education in Coffee project embodies our commitment to inspire and support the coffee community. It is an honor for us coffee lovers at REPA to showcase a series of events organized by industry leaders that, like us, believe that knowledge leads to an overall better cup of coffee.

REPA support The Coffee Value Assessment (CVA) Course for Cuppers held by Coffee Knowledge Hub in Simonelli Group, November 9 - November 10, 2023.

The course is a two-day professional update for coffee cuppers, during which they will learn and become familiarized with the SCA’s new Coffee Value Assessment (CVA) as a tool to evaluate coffee quality.

Do you wish to be part of our Education in Coffee project? Please contact gilberto.guidi@repagroup.com

DISCOVER MORE
KÁVA

Stáhnout leták

Výběr digitálního katalogu

Výběr pro pražírny

Včetně příslušenství pro baristy a maloobchod
Skupina REPA Group je předním uskupením evropských distributorů náhradních dílů, nabízíme nejširší sortiment dílů a příslušenství nezbytných pro extrakci kávy, údržbu a servis, včetně čisticích prostředků pro kávovary. Úzce spolupracujeme s nejlepšími značkami na trhu, abychom našim zákazníkům nabídli vše, co profesionálové potřebují. Objevte naši rozšířenou nabídku náhradních dílů.
OBJEVTE VÍCE