9512 uživatelů online

Společnost LF a GEV začínají vzájemně spolupracovat pod novým společným akcionářem

09/04/2018 17:24:00

Společnost LF a GEV začínají vzájemně spolupracovat pod novým společným akcionářem

09/04/2018

Rozšíření prodejního sortimentu a vyšší dostupnost náhradních dílů pro velkokuchyňská zařízení, včetně rozšíření výběru značek, které se na trhu vyskytují.

Dva nezávislí distributoři náhradních dílů pro profesionální gastronomii, LF a GEV, nyní působí ve stejném holdingovém uskupení s hlavním akcionářem – globální kapitálovou společností The Riverside Company ("Riverside"). Toto spojení se uskutečnilo díky nákupu společnosti LF společností Riverside, která již vlastní skupinu GEV, včetně její italské pobočky Fast ricambi a specialistu na náhradní díly pro domácí spotřebiče a vending – distributora ATEL.

V rámci nového partnerství zůstávají společnosti LF a GEV nezávislé a budou i nadále vystupovat pod svými značkami a se svou infrastukturou se zaměřením na rozšíření prodejního sortimentu, zlepšování dostupnosti náhradních dílů a zajištění té nejvyšší úrovně služeb svým zákazníkům.

"Naši zákazníci se mohou nadále spoléhat na obě společnosti: Kontaktní osoba, ani příslušná kancelář se nemění, takže zákazníci a dodavatelé mohou pokračovat ve spolupráci s preferovaným partnerem", jak se shodují Alexander Wiegand, generální ředitel společnosti GEV i Vittorio Ricci, generální ředitel LF.

S rozsáhlejším geografickým pokrytím, významnou propojenou prodejní sítí náhradních dílů, stejně jako vynikajícími odbornými znalostmi a motivací svých  zaměstnanců budou obě společnosti usilovat  o vedoucí pozici v oblasti dodávek náhradních dílů pro profesionální gastronomii.


O společnosti LF:
S 35 lety zkušeností na trhu je LF jedním z předních dodavatelů náhradních dílů a příslušenství pro profesionální gastronomii (HoReCa) a domácí spotřebiče. S více než 62.000 skladovými položkami, 97% dostupností a 24hodinovými dodávkami pro objednávky obdržené do 14:00 hod. LF zaručuje vysoce kvalitní služby pro servisní společnosti v 96 zemích po celém světě. Ucelená nabídka LF se skládá ze 4 milionů položek a je k dispozici v internetovém obchodě, který je přístupný jak z osobního počítače, smartphonu, tak i z tabletu. Logistické centrum v městě Cesena v Itálii o celkové ploše 16 000 m² je vybaveno 8 automatickými skladovými zakladači a je řízeno integrovaným systémem, který umožňuje automaticky vyskladňovat položky a aktualizovat internetový obchod v reálném čase.
 

O společnosti GEV:
GEV je Evropským specializovaným velkoobchodem náhradních dílů pro velkokuchyńské technologie. Neustálým rozšiřovaním svého sortimentu a relokací svých prostor je tato skupina jedním z předních dodavatelů náhradních dílů pro plynová, elektrická, chladicí a mycí zařízení včetně kávovarů. S více než 85.000 katalogových položek na skladě, které jsou vhodné pro 570 výrobců, společnost GEV zaručuje nejkratší dodací lhůty. Vysoce rozvinutý webový obchod a aplikace společnosti GEV poskytují zákazníkům dokonalé vyhledávání v databázi přibližně 2 milionů položek, kde zákazníci mohou využívat produktové informace v elektronických a tištěných katalozích. 340 zaměstnanců v sídle společnosti v Bergkirchenu poblíž Mnichova a v pobočkách v osmi zemích usilují o to, aby zajistily ty nejlepší služby pro své zákazníky v tomto oboru.
www.gev-online.com


O Riverside:
Riverside Company je globální soukromá investiční společnost zaměřená na investice do rostoucích podniků s kontrolním i nekontrolním podílem, jejíchž hodnoty dosahují do 400 milionů dolarů. Od svého založení v roce 1988 společnost Riverside investovala do více než 520 transakcí. Mezinárodní portfolio firmy zahrnuje více než 80 společností.
www.riversidecompany.com

Cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Používáním těchto služeb souhlasíte s použitím cookies. Info